O marce Baby Jogger

ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY DZIECI I OCZEKIWANIA RODZICÓW!

Misją marki Baby Jogger jest wyjście naprzeciw rosnącym wymaganiom rodziców i przede wszystkim zapewnienie najwyższego komfortu podróżowania dzieciom. Stąd nacisk na ciągły rozwój oraz innowacyjne rozwiązania, by każdy kolejny wózek był lżejszy, zwrotniejszy i bardziej przestronny. By przemierzanie każdej z dróg było łatwe i komfortowe. By dawać sposobność na wspólne dzielenie radości z poznawania otaczającego świata.

INNOWACYJNOŚĆ

Ponad 30 lat temu Baby Jogger wyznaczył nowy trend w designie wózków, tworząc pierwszy trójkołowy wózek do joggingu. Od tego czasu nieustanny pęd ku doskonalszym rozwiązaniom, zaowocował powstaniem opatentowanego systemu składania Quick - Fold Technology, odwracalnego siedziska, wózka multifunkcyjnego, który zmienia się w wózek dla dwojga czy nawet trojga dzieci. Innowacyjność i ergonomiczne rozwiązania, w pełni odpowiadające na potrzeby "zabieganych” rodziców XXI wieku, zostały nie tylko docenione przez liczne grono specjalistów i organizacje, ale przede wszystkim przez samych rodziców.

JAKOŚĆ

Każdy wózek Baby Jogger, począwszy od etapu projektowania, wyróżnia się niezwykłą starannością wykonania oraz najwyższą jakością materiałów.  Dzięki temu podróż w każdych okolicznościach, nawet po trudnym terenie nie stanowi wyzwania. 

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewnienie bezpieczeństwa dziecka dla każdego rodzica jest bezdyskusyjne. Stąd, aby zagwarantować rodzicom poczucie pewności i komfort użytkowania wózków Baby Jogger, podlegają one restrykcyjnym testom i kontroli. Świadectwem tego są certyfikaty międzynarodowych organizacji ASTM oraz zgodność z normą europejską EN 1888:2012.

HISTORIA MARKI

Marka Baby Jogger powstała 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Stworzył ją Phil Beachler, lokalny dziennikarz, który chciał spędzać czas ze swoim małym synkiem, nie rezygnując przy tym z wielkiego hobby, jakim było bieganie. Obecnie Baby Jogger jest wiodącą marką w kategorii wózków do biegania oraz wózków dziecięcych do jazdy po każdym rodzaju podłoża.

Wszystkie wózki Baby Jogger są produkowane w ten sam sposób, co najbardziej znane na świecie samochody sportowe. Wózki powstają podczas starannie przestrzeganych etapów montażu. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie Baby Jogger posiadają certyfikaty niezależnych organizacji światowej sławy: ASTM International oraz TÜV Rheinland. Jest to najlepszą gwarancją najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa produktów Baby Jogger.

Wózki z rodziny Baby Jogger są nowoczesne, funkcjonalne, solidnie wykonane i bardzo praktyczne. Zostały zaprojektowane w sportowej stylistyce, dzięki czemu doskonale nadają się dla aktywnych rodziców. Poszczególne modele różnią się między sobą, jednak każdy z tych wózków posiada w wyposażeniu pewne stałe elementy. Jednym z nich jest opatentowany specjalnie przez markę Baby Jogger system składania Quick-FOLD. Wystarczy po prostu pociągnąć za materiałową rączkę, znajdującą się na środku siedziska, a wózek w niezwykle szybki i prosty sposób składa się na pół. Jest to praktyczne rozwiązanie, które przydaje się nie tylko wtedy, gdy ma się dziecko na rękach i ograniczone możliwości manewru. Dzięki temu systemowi wózek można szybko i bez problemu złożyć i przewozić w każdym bagażniku,  trzymać za szafą, czy pod łóżkiem, co jest istotne zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach.

Wielką zaletą wózków Baby Jogger jest również to, że sprawdzają się na każdym terenie. Ma to szczególnie duże znaczenie przy wyboistych  drogach czy chodnikach. Koła wózków można wypiąć jednym ruchem. Jest bardzo praktyczne rozwiązanie np. przy pakowaniu do mniejszego bagażnika. Mamy, chcąc pobiegać z dzieckiem, nie muszą zabierać torebki czy plecaka, bo wszelkie drobiazgi mogą schować w jednym z kilku schowków. W zależności od modelu wózka jest to schowek z tyłu oparcia lub przy rączce i pod siedzeniem. Trudno się oprzeć wrażeniu, że ten wózek musiała zaprojektować kobieta!

Patrząc na wózki Baby Jogger wydaje się, że ich projektanci pomyśleli o wszystkim. Gdy dziecko zaśnie podczas jazdy, rodzice mogą być spokojni o jego wygodę. Maluch śpi sobie smacznie w pozycji bezpiecznej dla małego kręgosłupa.

Jeżeli chcemy mieć pewność, że dziecko już zasnęło, a wolimy się nie zatrzymywać, wystarczy spojrzeć przez otwory na górze budki. Wykonane z przezroczystego tworzywa, który można zasłonić materiałem w kolorze budki, pozwalają kontrolować, co dzieje się z naszym maleństwem. Sama budka jest duża i wielopozycyjna. Dzięki temu  maluszek nie moknie podczas niespodziewanego deszczu. Brawa należą im się również za 5-punktowe szelki z ochraniaczami, które gwarantują bezpieczeństwo dzieci.

W swojej ofercie firma Baby Jogger posiada wózki, tzw. miejskie:  City Mini, City Elite oraz City Select, Vue, Zip, Lite oraz najnowsze jak wózek Premier czy wózki „do zadań specjalnych”: F.I.T. Jogger.

Jak na lidera w swojej dziedzinie przystało, firma Baby Jogger gwarantuje bezpieczeństwo, najwyższą jakość oraz innowacyjne rozwiązania wszystkich swoich produktów.