Nagrody

Jesteśmy dumni i zaszczyceni kiedy nasze produkty spotykają się z uznaniem jury konkursów konsumenckich czy instytucji dbających o bezpieczeństwo i komfort dziecka w podróży. Niemniej tym, co najbardziej nas motywuje do stałej, wytężonej pracy nad udoskonalaniem naszych produktów, to przede wszystkim zadowolenie tak rodzica jak i malucha.

Świadomość, że nasze wózki mogą sprawić, że życie każdego rodzica może być prostsze, łatwiejsze i przyjemniejsze jest motorem naszych działań i nieustannym elementem poszukiwań coraz lepszych rozwiązań.


 

 

 

UZNANE JURY  WYBÓR RODZICÓW " - PLEBISCYT SERWISU zabawkowicz.pl 

 

Konkurs  " WYBÓR RODZICÓW" promuje najciekawsze produkty dla dzieci w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Organizatorami Plebiscytu są: serwis parentingowy Wyborrodzicow.pl (zabawkowicz.pl) oraz czasopismo „Branża Dziecięca" we współpracy z największymi w Europie targami artykułów dla dzieci Kind + Jugend w Kolonii (Kind + Jugend). W konkursie decydująca jest ilość głosów przyznana przez samych Rodziców. A opinia właśnie  Rodziców jest dla nas niebywale cenna i inspirująca. 

 

 • CITY TOUR- z trofeum „NAGRODA RODZICÓW 2016”

  Tym razem Rodziców urzekł model City Tour – zwrotna i lekka spacerówka (6,57kg) o niewielkich wymiarach po złożeniu, którą bez trudu można zmieścić w dedykowanym plecaku w luku bagażowym. Jednym słowem- niewielki wózek na duże podróże! 

 • CITY TOUR 2 Double- ZDOBYWA UZNANIE RODZICÓW!

  Nowość- City Tour 2 Double wyróżniony w plebiscycie zabawkowicz.pl w kategorii "WYBÓR RODZICÓW 2019". Rodzice docenili niespotykaną kompaktowość i lekkość wózka dla dwójki dzieci. Dzięki  konstrukcja (tylko 10,30kg i 66,5cm szerokości) sprawia, że jest on idealnym wózkiem w każdych okolicznościach i na każdym terenie. 

 • SUMMIT X3 – NAGRODA RODZICÓW 2015!

   

  W plebiscycie zabawkowicz.pl w kategorii Wózki, trofeum „NAGRODA RODZICÓW 2015” trafiło do wózka Baby Jogger SUMMIT X3!  To unikalny wózek do zadań specjalnych, dedykowany do joggingu, dzięki któremu możliwe jest dzielenie sportowych pasji z dzieckiem.

 • CITY TOUR LUX- NAGRODA RODZICÓW 2018!

  Unikalny wózek wielofunkcyjny, który składa się jednocześnie razem z zamontowaną na stelażu gondolą,  za pomocą jednego ruchu  –City Tour LUX – laureatem „Nagroda Rodziców 2018”,  przyznanej przez Rodziców  w plebiscycie portalu zabawkowicz.pl!